Flet Geti pas konfirmimit të shtatzënisë së Marinës (FOTO)

By

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Pas konfirmimit të shtatzënisë me fotografi profesionale, reperi sot falënderoi të gjitjë ata që e uruan çiftin me fjalët më të mira.

’Ju faleminderit nga zemra për urimet’, ka shkruar Geti mbi imazhin teksa mban barkun e Marinës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm