Flaka Krelani publikon këngë të re (VIDEO)

By

Gjatë ditës së sotme, Flaka Krelani ka publikuar një këngë të re.

Projekti i cili kësaj radhe nuk është i shoqëruar me videoklip, titullohet ‘Vet’ME’.

Muzika u punua nga Xhimi, ndërkaq melodinë dhe tekstin i realizoi vetë Flaka.

Dëgjim të këndshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm