Fjorentina zemërthyer: Poston dedikimin prekës për Olsin pas ndarjes

By

Pas një periudhe mjaft të turbullt me ndarje dhe ribashkime, dyshja e konkurrentëve të ‘Big Brother Albania 9’, Olsi dhe Fjorentina, duket se tashmë i kanë dhënë fund njëherë e mirë lidhjes së tyre dhe këtë e konfirmoi vetë Fjorentina nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku shkruante: ‘Po, jam beqare!’

Por duket se ndarja nuk ka qenë aspak e thjeshtë për ish-banoren e ‘Big Brother’, e cila së fundmi ka shprehur të gjithë dhembjen e saj për përfundimin e kësaj lidhjeje në një postim në Instagram

“Nuk e di nga t’ja nis… Më vijnë aq shumë gjëra në mendje që përplasen fort me njëra tjetrën… Premtime të bëra që s’u mbajtën kurrë … fjalë e vetëm fjalë në dukje të ëmbla, por në të vërtetë fjalë boshe që i mori era… Dhashë shumë nga vetja ime duke besuar në të gjitha ato ça më the, ju kundërvura të gjithëve vetëm për ty sepse besova tek ty … Por çdo gjë ndryshoka … Është jeta që na shtrëngon të ndryshojmë… Pak zhgënjimi dhe shumë falsiteti i njeriut që s’e prisja kurrë … Kjo është jeta… Me kohën kupton shumë gjëra dhe mëson se ca njerëz arrijnë t’i mbajnë maskat aq bukur sa është shumë e vështirë t’i kuptosh… Por unë do vazhdoj me kokën lart dhe krenare dhe më e fortë se kurrë sepse shumë herë, gabimet dhe zhgënjimet të bëkan më të fortë”-shkruan Fjorentina në Instagram transmeton Xing.al, duke fajësuar kështu ish të dashurin e saj Olsin, për falsitet. /Prive.al

Nuk e di nga tja nis….Me vijn aq shume gjera ne mendje qe perplasen fort me njera tjetren…..Premtime te bera qe su mbajten kurre …fjale e vetem fjale ne dukje te embla por ne te vertete fjale boshe qe i mori era…..Dhashe shume nga vetja ime duke besuar ne te gjitha ato ca me the ,ju kundervura te gjithve vetem per ty sepse besova tek ty ……Por cdo gje ndryshoka ….lEshte jeta qe na shtrengon te ndryshojme……..Pak zhgenjimi dhe shume falsiteti i njeriut qe se prisja kurre ….Kjo eshte jeta ….Me kohen kupton shume gjera dhe meson se ca njerez arrijn ti mbajne maskat aq bukur sa eshte shume e veshtire ti kuptosh….Por un do vazhdoj me koken lart dhe krenare dhe me e forte se kurre sepse shume here gabimet dhe zhgenjimet te bekan me te forte …..

A post shared by Fjorentina.Halili (@fjorentina.halili) on

Artikuj të ngjashëm