Fjolla Morina super atraktive në klipin e ri, këngëtarja ka ngjashmëri të hatashme me Kim Kardashian

By

Atraktive dhe joshëse ajo gjithmonë zgjedh të paraqitet super seksi në klipet e saj.

Këngëtarja e famshme kosovare Fjolla Morina, ka nisur xhirimet e klipit të ri dhe po duket shumë seksi në një fustan elegant e gati se transparent.

Kënga që do publikojë Fjolla titullohet “Fustani”, derisa ky projekt i këngëtares vjen në bashkëpunim dhe jo si solo.

Në këtë imazh që ajo ka publikuar në Instagram nga sheshi i xhirimeve të klipit, ajo ka ngjashmëri të madhe me bukuroshen e famshme amerikane, Kim Kardashian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm