Fjolla Morina shtatzënë? (VIDEO)

By

Disa ditë më parë, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në ishujt Maldive.

Pas një pushimi atje, ata u kthyen në Prishtinë për të vazhduar jetën bashkëshortore.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, çifti tregoi shumëçka rreth lidhjes së tyre.

A është shtatzënë Fjolla dhe a është sëmurë vjehrra e saj kur kuptoi lidhjen me Fisnikun?

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm