FJOLLA MORINA SHFAQ VAJZËN

By

Fjolla Morina po shijon momentet e të qenurit nënë për herë të dytë në lindjen që u krye në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Nga fotot të cilat i ka siguruar Prive, këngëtarja dhe engjëlli i saj, vajza e quajtur Alayah shihen në çaste të bukura me njëra – tjetrën.

Fjolla do të kthehet bashkë me Alayah në Kosovë së shpejti ku edhe e pret vajza e saj e parë kurse nuk dihet se a ka vendosur të pauzojë pak nga muzika apo të tregohet aktive sikurse gjatë periudhës së shtatëzënisë. /Prive.al/

Screenshots_2015-08-20-20-01-30

1440092597329

Artikuj të ngjashëm