Fjolla Morina sërish me këngë dhe pritet të jetë baladë dashurie

By

Këngëtarja e njohur kosovare Fjolla Morina, po publikon një këngë të re.

E fundit që ajo solli ishte një duet me një tekst e klip tejet kontravers, që zbuloi Fjollën e vërtetë e cila nuk mërzitet se cfarë mendojnë e thonë të tjerët.

Thuajse e zhveshur në klip, ajo përdorte edhe një fjalor eksplicit në vargjet e saj megjithatë, kënga e re që po sjellë, pritet të jetë diçka më ndryshe.

Këngën e ka paralajmëruar vet Fjolla përmes Instagramit, e po ashtu e ka bërë të ditur se ajo po e sjellë këtë këngë në duet me Valon Bytyqin.

Artikuj të ngjashëm