Fjolla Morina rikthehet, vjen në bashkëpunim me këtë artist

By

Muajt e fundit, Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes për problemet ligjore, lidhjen dhe martesën me Fisnikun.

E tani, ajo është sërish në vëmendje por për asnjërën nga arsyet e lartpërmendura.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo njoftoi ndjekësit e saj se po rikthehet me këngë të re.

Këtë nuk do ta bëjë e vetme sepse ajo po vjen në bashkëpunim me Blasta.

Kënga me titull “Mexicana” do të lansohet së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm