Fjolla Morina po e mendon këtë ndryshim drastik (FOTO)

By

E njohur për natyrën e saj ekspresive dhe moskokëçarëse, Fjolla Morina duket se është gati për një ndryshim radikal në pamje.

Asaj po i shkon në mendje që të prejë flokët në zero.

Pyetjen e ka bërë përmes rrjeteve sociale teksa shumica e fansave kanë votuar pro.

Se a do t’ia plotësojë dëshirën ndjekësve për këtë ndryshim drastik, kjo mbetet të shihet. /Prive.al

View this post on Instagram

Dinner tonight🍷

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm