FJOLLA MORINA NË POLICI?! (FOTO)

By

Këngëtarja Fjolla Morina sot gjatë ditës është parë në stacionin policor në Prishtinë. E gjitha kjo nuk ka të bëjë me ndonjë vepër që ka bërë këngëtarja por një i afërm i saj.

Djali i hallës së Fjollës është aksidentuar dhe sipas disa burimeve ai është në gjendje kritike, pavarësisht kësaj Policia është duke e intervistuar dhe nuk e ka lejuar të shkoj në emergjencë.

Fjolla edhe pse shtatëzënë është duke vrapuar nëpër polici e emergjencë për ti ofruar ndihëm kushëririt të saj.

Bashkë me Fjollën është parë edhe nëna e saj./Prive.al

2

1


3

Artikuj të ngjashëm