Fjolla Morina me fustan transparent zbulon pak nga klipi i ri (VIDEO)

By

Fjolla Morina së shpejti publikon projektin e saj të ri.

Kënga e cila mbanë titullin ‘Fustani’ dhe është në bashkëpunim me Manin, ka nisur xhirimet dhe pritet që këto ditë të lëshohet.

Fjolla postoi një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihet me një fustan transparent me përshkrimin ‘po vjen, po vjen’.

Këngëtarja bashkëpunoi me produksionin MAX nga Shqipëria për videoklipin ndërkaq me producentin Bini për muzikën.

Më poshtë ua sjellim videon./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BoU3ICmA3Dl/?taken-by=fjolla.morina

Artikuj të ngjashëm