Fjolla Morina ia uron ditëlindjen në mënyrë të veçantë, ish të dashurit të Morenës

By

Ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut, iraniani Sasha Sobhani, dje festoi ditëlindjen.

Atij i erdhën shumë urime nga njerëz të ndryshëm por njëri ra në sy.

Atë e uroi edhe këngëtarja Fjolla Morina, të cilën iraniani e postoi në instastory dhe e etiketoi duke ia bashkëngjitur një zemër në formë të emojit.

Kujtojmë që Sasha ishte në lidhje për pak kohë me modelen/këngëtaren Morena Taraku, po gjithçka mbaroi shpejtë.

Madje Morena u zhvendos në Turqi për të qenë sa më afër ish të dashurit, i cili poashtu jetonte në shtetin turk.

Sasha pak ditë më parë erdhi në Shqipëri, ku qëndroi për pak ditë në Tiranë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm