Fjolla Morina i tha lamtumirë brunes, shndërrohet në një bionde seksi (FOTO)

By

E pati një periudhë kur po i ngjante fiks së famshmes Kim Kardashian.

Forma të bëshme e flokë të gjata e të zeza, Fjolla Morina filloi të krahasohej me të.

Këngëtarja e bëri boll me atë stil flokësh dhe tani ka marrë një tjetër pamje, duke bërë transformimin drastik, atë që dikujt do i duheshin muaj të tërë për një vendim.

Morina ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku shihet me flokë të bardhë. Tërësisht bionde.

Përmes postimeve të saj në story të Instagram, po ashtu kemi parë se ajo po qëndron me vajzën e vogël Alyah, në Strasburg të Francës. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm