Fjolla Morina flet për distancimin e saj nga publiku

By

Këtë të shtunë në Prive, e ftuar ishte Fjolla Morina.

Ajo në një intervistë na shpalosi risitë në jetën  e saj profesionale dhe asaj personale.

Këngëtarja zbuloi se së fundmi po punon për një projekt të ri muzikor, i cili do të publikohet së shpejti.

Ka kohë që Fjolla është larguar nga sytë e publikut si në rrjete sociale dhe intervista.

Në këtë intervistë ajo e tregon edhe arsyen pse morri këtë vendim.

Këtë e shumë të tjera ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm