Fjolla Morina e prekur nga vrasja e Jurgen Kurtit (FOTO)

By

Fjolla Morina ka reaguar pas vrasjes së Jurgen Kurtit – menaxherit të disa prej artistëve shqiptarë në Shqipëri.

I riu u vra mbrëmë para derës së shtëpisë. Polica po vazhdon ende hetimet për të gjetur motivin e kësaj vrasje.

Këngëtarja postoi një fotografi të tij në instastory dhe shkroi: “U prefsh në paqe shoku jem”, duke i shoqëruar edhe një emoji në formë të pikëlluar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm