Fjolla Morina e pranon: I fryva buzët dhe i kam bërë të pasmet (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme shqiptare, e ka pranuar publikisht dhe pa hezitime se ka bërë ndërhyrje në fizikun e saj.

Kjo e bën Fjolla Morinën ndër të paktat këngëtare që thonë se kanë kryer ndërhyrje edhe estetike e edhe kirurgjike në trup.

Morina e ftuar mbrëmë në emisionin Zonë e Lirë në Klan Tv, ka thënë se ka fryrë buzët sepse këtë e bëjnë të gjithë tani.

Ndërsa e pyetur nga Arian Çani nëse i ka bërë të pasmet, Folla e ka pranuar edhe këtë!

‘Pas lindjes së vajzës hoqa dhjamin nga barku dhe e vura tek të pasmet dhe tani duken bukur’, ka thënë Fjolla. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm