Fjolla Morina e nxehtë plazheve të Antalyas (VIDEO)

By

Fjolla Morina, vajzën e vogël nuk po e sheh aspak pengesë për të kaluar pushime mjaft të këndshme në Antalya.

Ajo përkujdeset që kohë pas kohe të qëndrojë pranë fansave të saj me postime të shumta në rrejtet sociale.

Herë vajzën e herë vetën ajo nuk po i ndanë nga pozat dhe rrjedhimisht syri e shtypi rozë.

Ndersa sot ajo ka publikuar një video ku bashkë me vajzën e saj të vogël shëtisin buzë plazhit derisa Fjolla nuk heziton të ekspozojë linjat trupore të një nënë mjaft seksi./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm