Fjolla Morina e Big Mama shfaqen në poza seksi!

By

Kanë një raport të mrekullueshëm bashkë.

Këtë po e dëshmojnë përmes fotografive nga Turqia, ku dy këngëtaret kanë shkuar me punë.

Fjolla Morina dhe Big Mama, lëre që i kanë lënë pa mend fansat e tyre me pamje të vendit ku po pushojnë, por nuk e kanë lënë me aq.

Dy këngëtaret kanë pozuar bashkë, në pozita mjaft atraktive me Fjollën, që nuk i lë shumë imagjinatës duke shfaqur asetet e saja pamëshirshëm.

Ndërsa, Big Mama është treguar më e rezervuar, duke u fshehur pak pas trupit bombastik të Fjollës. /Prive.al

Love is in the air @savatours @bigitos #savatours #thehappymakers #mamastrip #pink & #blue

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm