Fjolla Morina ‘alla’ Kim Kardashian në spotin e ri!

By

Shpeshherë është krahasur me ylin ndërkombëtar Kim Kardashian, për veshje e më shumë për format trupore të saj.

E mesa duket rikthim në këtë pjesë do ketë sërish Fjolla Morina, pasiqë në fotografinë e fundit që ka postuar të lë përshtypjen e Kardashian.

Kjo fotografi është shkëputur nga klipi i ri i saj që do të lançohet brenda pak ditëve dhe është në bashkëpunim me Mumën.

Kënga është punuar nga Alfred Sula me klip nga Max Production. Një gjë mundemi me ditë me siguri që Fjolla do të jetë superseksi në këtë projekt./Prive.al

CULO

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm