Fjolla me një tjetër operacion estetik?!

By

Këngëtarja Fjolla Morina e kthyer nga pushimet në Maldive rreth dy ditë më parë, ndalesën e rradhës e ka pasur Tiranën.

Aty, ajo i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale nga doktori Skerdi Faria.

Ka qenë ky i fundit ai që ka bërë të ditur lajmin përmes një videoje ku shfaq këngëtaren e shtrirë në klinikë.

Për efekt protagonizmi, ai nuk ka zbuluar në videon e parë se çfarë operacioni i është nënshtruar Fjolla duke deklaruar se një gjë e tillë do bëhet e ditur më vonë.

Në pjesen e fytyrës, këngëtarja duket siç ka qenë gjithmonë dhe si rrjedhojë sipas të gjitha gjasave, intervenimi i ri është bërë në trup. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm