Fjolla e thotë troç: ‘Më duhet një…’

By

Sonte në Shqipëri po zhvillohet ceremonia e zgjedhjes së ‘Miss Universe Albania’.

Fytyra publike të ftuar janë të shumtë, mes tyre edhe këngëtarë nga Kosova.

Në event nuk po mungon as Fjolla Morina e cila është përkujdesur që të duket bombastike e të marrë gjithë vëmendjen me fustanin e Rozana Radit.

Përpos me pamjen, Morina është siguruar që të marrë vëmendje edhe me postimin në rrjete sociale në të cilin e ka thënë troç se i duhet një burrë.

‘Me këtë fustan më duhej vetëm një mashkull në krah dhe do kisha pushtuar botën’ – shprehet këngëtarja në postimin e bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm