Fjolla bën namin në klub: Lan duart me shampanjë tejet të shtrenjtë

By

E premtja, lirshëm mund të quhet nata e qejfit në Prishtinë, me klube të stërmbushura e muzikën më të mirë.

Po ashtu në ditën e pestë të javës, shohim dhe shumë fytyra publike në këto klube.

Njëjtë ka bërë Fjolla Morina e cil ka festuar ditëlindjen e shoqes me shampanja të shumta që kushtojnë qindra euro.

Ajo që bie në sy janë disa imazhe ku shfaqet këngëtarja duke i ‘larë’ duart me shampanjë.

‘Spo kena ujë në Kosovë’ – ka shkruar Fjolla teksa lag dhe orën e shtrenjtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm