Fjalët prekëse të Big Mamës pas vdekjes së babait të saj

By

Këtë 9 nëntor, ndërroi jetë babi i këngëtares shumë të dashur Big Mama.

Pas një sëmundje kishte ndërruar jetë babai i saj Adi Kasumi, dhe lajmin e kishte bërë të ditur këngëtarja në rrjete sociale.

Kurse sot, me anë të një postimi këngëtarja shkruan fjalët më prekëse për babin që nuk jeton më dhe duke falënderuar të gjithë që i qëndruan afër kësaj kohë të vështirë për të dhe familjen e saj.

Këtë shkrim ajo e postoi në llogarinë e saj në Instagram, ku shkruhet:

 

Artikuj të ngjashëm