Fjalët më të bukura Genc Prelvukaj i ka për më të dashurën e tij

By

Dita e Shën Valentinit bëri që dashuria të ishte kudo.

Edhe Genc Prelvukaj shkroi fjalët më të bukura për Eni Kocin si gjithnjë duke treguar anën e tij të ndjeshme dhe romantike.

“Ndoshta njerëzit e tjerë nuk e kuptojnë sepse nuk të njohin nga afër, por unë nuk kam njohur kurrë njeri më të mirë se ti. Vitet dëmtojnë lëkurën dhe sjellin rrudha, por ti çdoherë do të jesh e bukur sepse e bukura e vërtetë fle brenda teje.” – shkroi këngëtari mbi një fotografi të këngëtares, Enit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm