Fisnik Syla reagon pas thashethemeve për ndarje nga Fjolla Morina

By

Së fundmi është raportuar për ndarje të çiftit të martuar, Fjolla dhe Fisniku. I pari që reagoi dhe theu heshtjen ishte ky i fundit duke publikuar një shkrim në llogarinë e tij në Instagram.

Duke mos iu adresuar direkt fjalëve që qarkulluan, ai publikoi një fotografi krah Fjollës, ku uron në emër të çiftit, festën e Fiter Bajramit.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan ai.

Artikuj të ngjashëm