Fiona Gllavica është njohur me bashkëshortin aty ku nuk ua merr mendja

By

Aktorja shumë e dashur, e njohur për rolin e Pajtesës, Fiona Gllavica ishte e ftuar në Prive për të na rrëfyer “5 datat” e saj më të rëndësishme në jetë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Arbnor Pacolli, tashmë janë prindër të një djali, në qershor të vitit të kaluar. Vogëlushi quhet Lekë.

Si asnjëherë më parë, aktorja zbuloi shumë detaje nga jeta e saj personale duke na rrëfyer edhe takimin e parë më Arbnorin.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm