Fillon festa e shumëpërfolur, brenda jahtit 200 milionë dollarësh të Kylie Jenner

By

Ke biliona dhe ke ditëlindjen? Tingëllon si rasti më i mirë të shpenzosh disa shifra të bukura dhe të llastosh veten.

E pikërisht kjo po ndodh për 21 vjeçaren Kylie Jenner e cila shumë shpejt do të mbush 22 vjet.

Kylie Jenner po kalon ditëlindjen e 22-të me 10 gusht në një jaht luksoz me vlerë 200 milionë dollarë. Tani nuk presim që ylli i bukurisë të kursehet, por edhe sipas standardeve të saj, kjo duket çmenduri.

Kylie po festoon ditën e saj të madhe (kur je Kardashian-Jenner, nuk ka diçka të tillë si një ditëlindje të vogël) në këtë jaht. Jahti vjen në në një gjatësi të harlisur 92 metra – të njëjtën gjatësi si një fushë futbolli – dhe përfshin një teatër, sauna, pishinë dhe sallon bukurie. Oh, dhe një helipad. Marrja me qira e jahtit kushton 1 milionë dollarë për javë.

Image result for the Tranquility yacht

 

 

Artikuj të ngjashëm