Fillojnë xhirimet e klipit të Goldit, Enit e Gretës (Foto)

By

Treshja Gold Ag, Eni dhe Greta Koçi nuk kanë pushuar gjatë të dielës. Pas inçizimit të këngës javën që lamë pas ata kanë filluar menjëherë realizimin e videoklipit.

Duke mos lënë në heshtje asgjë këngëtarët kanë publikuar fotografi nga prapaskena e setit të xhirimit.

Kjo këngë e klip që ka vulën e producentëve nga Shqipëria do të publikohet brenda këtij muaji./Prive.al

E reja po vjeeen ???? @eni.koci @gretakoci1

A photo posted by Gold AG (@arianagushi1986) on

@eni.koci ja nisëm ?

A photo posted by Gold AG (@arianagushi1986) on

Artikuj të ngjashëm