Fifit sërish i ndodh ‘e keqja’ (FOTO)

By

Fifi sërish është përballur me ‘të keqen’.

Këngëtarja njoftoi përmes rrjeteve sociale se dikush sërish tentoi të ia thyente llogarinë në Instagram, gjë që i ka ndodhur një herë.

Ajo publikoi mesazhin që i erdhi nga Instagrami dhe shkroi: “A perime doni me vjedh instan prapë a, njo ma morët edhe njo mos po ju dhem”.

Instagrami i kaluar i Fifiti numëronte mijëra ndjekës por këngëtarja arriti që atë numër dhe më shumë ta kishte edhe në llogarinë e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm