Fifi publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Fifi ka publikuar projektin e ri.

Kënga quhet ‘Shqipe’ dhe është punua nga CekizBeats.

Klipi është realizuar gjatë një koncerti në njërin prej klubeve të Kosovës.

Ky projekt pason ‘Zogo’ që pati goxha sukses së fundmi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm