Fifi për jetën private: A është në lidhje?

By

Këtë të shtunë në Prive, pyetjeve të fansave iu ka përgjigjur Fifi.

Në minutat e rezervuara për të, ajo tregoi pse vishet vetëm zi, pse është dobësuar dhe a është në lidhje.

Përveç këtyre, në videon e mëposhtme mund të kuptoni edhe disa gjëra të tjera rreth saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm