Fifi në duet me një reper (VIDEO)

By

Pas bashkëpunim me Young Zerkën, Fifi sërish vjen në duet.

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në Pive pak javë më parë.

Me kë po sjellë këngë ajo, a është në lidhje dhe shumëçka tjetër rreth saj e kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm