Fifi i shpëtoi burgut dhe këtë sapo e tregoi publikisht

By

Këngëtarja e njohur shqiptare Fifi, i ka shpëtuar burgut pak kohë më parë dhe këtë sapo e ka treguar publikisht.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, dikush e pyeti nëse kjo gjë është e vërtetë dhe ajo u përgjigj me “po”.

Fifi nuk e tregoi arsyen po ngjarja ka ndodhur në aeroport dhe ajo thotë se nuk e di as vet se si ka shpëtuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm