Fifi flet për rrugëtimin e saj 10 vjeçar në muzikë që nga audicioni i parë

By

Postimi i radhës në llogarinë e Fifi-it i dedikohet punës së saj dhe dashurisë së publikut për plot 10 vitet e fundit.

Me një foto të shkrepur në aeroportin e Roma-Fiumicino, ajo shkruan:

“Kam enderru diten qe ka me fillu me shku me i vizitu e mu argetu bashke me shqipet ne mergim.. Kam enderru diten qe te medhenje e te vegjel me i kendu fjale per fjale tekstet e kengeve te mija .. Kam enderru diten qe me marr dashni prej publikut .. ka edhe shume gjera tjera po spo i them te gjitha .. Sot jane bere 10 vjet prej audicionit tim te pare .. 10 vjet prej nisjes te ketij rrugetimi kaq te lodhshem por aq pasionant .
PUBLIK I DASHTUN .. Po tmos ishit ju qe me rrini afer , po tmos ishit ju qe me mbeshtesni e e doni muziken tem , une akoma do isha thjeshte nje goce e panjohur qe ben Vija melodike neper studiot e prishtines .. faleminderit”

View this post on Instagram

Kam enderru diten qe ka me fillu me shku me i vizitu e mu argetu bashke me shqipet ne mergim.. Kam enderru diten qe te medhenje e te vegjel me i kendu fjale per fjale tekstet e kengeve te mija .. Kam enderru diten qe me marr dashni prej publikut .. ka edhe shume gjera tjera po spo i them te gjitha .. Sot jane bere 10 vjet prej audicionit tim te pare .. 10 vjet prej nisjes te ketij rrugetimi kaq te lodhshem por aq pasionant . PUBLIK I DASHTUN .. Po tmos ishit ju qe me rrini afer , po tmos ishit ju qe me mbeshtesni e e doni muziken tem , une akoma do isha thjeshte nje goce e panjohur qe ben Vija melodike neper studiot e prishtines .. faleminderit 🙏🏽 #feelingblessed❤️

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Artikuj të ngjashëm