Fifi dhe Mc Kresha marrin çmimin e internetit (VIDEO)

By

“Psikopatja Jote” është kënga me të cilën Fifi dhe Mc Kresha u bënë bashkë për të konkurruar në festivalin Kënga Magjike.

Dyshja sapo u shpërblye me çmimin e internetit.

Kjo këngë ka mbledhur miliona shikime në youtube që nga dita kur është publikuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm