Festimet e ditëlindjes bëjnë bashkë Enin dhe Gencin

By

E nisi ditën me supriza e paraqitje televizive por mbrëmja e ditëlindjes së Eni Koçit nuk kishte se si të kurorëzohej ndryshe pos me një festë të madhe.

Rrethi i ngushtë i këngëtares i ka përgatitur asaj një festë në një prej restoranteve në periferi të Tiranës ku çdo gjë është menduar deri në detaje.

Nga dekori përrallor i Ami Event, ushqimi e muzika, çdo komponentë është në nivel për të ofruar një mbrëmje të paharrueshme.

E në festime nuk ka se si të mungoj Genc Prelvukaj, i shumë komentuari si i dashuri potencial i këngëtares që mbushi sot 21 vite.

Dyshja para pak minutash kanë postuar edhe foton e parë të përbashkët ku shfaqen vetëm të dy.

Pa shumë koment dhe vetëm me disa figura të gotave që tregojnë festë, Genci dhe Eni duket se po shijojnë goxha festën e madhe. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm