Festë për Xhensila Myrtezajn dhe Ardian Bujupin, ja pse

By

Xhensila dhe Ardiani për herë të parë bashkëpunuan vitin që kemi lënë pas.

Në kohën kur këngëtarja ishte shtatzënë, Ardiani e ftoi për këngën “Çika Çika” e cila sot në youtube shënon 70 milionë klikime.

Këtij lajmi iu gëzua Xhensila e cila e ripostoi instastoryn e Mumës, i cili u përkujdes për tekstin.

Përveç klikimeve, numri është i madh edhe tek pëlqimet dhe komentet./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm