Festë në shtëpinë e ish-Miss Kosovës

By

 

Sot ka festë në shtëpinë e ish-Miss Kosovës Besa Gashit.

Bashkëshorti i saj Albert Krasniqi feston ditëlindjen. Modelja hyri në Instagram për ta postuar një fotografi bashkë me të dhe sigurisht për t’i shkruar pak fjalë për të.

“Dëzuar ditëlindjen dashuria ime! Të uroj shëndet dhe çdo të mirë në jetë. Të dua shumë”, shkroi Besa mbi imazhin e publikuar në instastory.

Nëse nuk e dini apo keni harruar, Besa ka qenë Miss Kosova gjatë vitit 2006 dhe një modele goxha e suksesshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm