Festë në familjen e Medës! (FOTO)

By

Djali i Medës festoi sot ditëlindjen.

Këngëtari i njohur shqiptar, hyri në rrjetet sociale për të ndarë një fotografi të djalit dhe për ta uruar atë publikisht.

“Urime ditëlindjen zemra e babit”, ka shkruar ai poshtë imazhit që mori shumë pëlqime dhe urime.

Nëse nuk e dini, Meda është baba i katër fëmijëve.

Shumë urime./Prive.al

View this post on Instagram

Urime ditlindjen ❤️ e Babit

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Artikuj të ngjashëm