Festë gjithandej, Afërdita Dreshaj bën namin pak para martese

By

Dasma për të ka ditë që ka nisur dhe festat e çmendura e kanë shoqëruar njëra tjetrën një pas një.

Afërdita Dreshaj po martohet dhe dasma është tipike: “7-të ditë e 7-të net”. Pas festës së çmendur të beqarisë në Las Vegas, këngëtarja e modelja shqiptare ka vazhduar me ndejat më pas edhe në Miami.

Një natë para dasmës së madhe, ajo ka mbledhur gjithë shoqërinë e saj në një ndejë, që e ka organizuar me të fejuarin Jakub Kindl.

Imazhe e video kanë pushtuar Instagramin e këngëtares, e cila ka ndarë me ndjekësit e saj momente nga festa gjigante. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm