Festë dhe projekt: Skerdi e bën të veçantë ditëlindjen e djalit!

By

Dita e sotme është e veçantë në kalendar për familjen e Skerdit.

Fiks sot një vit më parë erdhi në jetë djali i këngëtarit dhe bashkëshortes së tij, Vesa Agos.

E në një-vjetorin e ditës kur fituan epitetin e prindit për të parën herë, Skerdi është siguruar që këtë ditë ta kenë me të vërtetë speciale.

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Përpos festës me rrethin e ngushtë, artisti ka publikuar edhe projektin dedikuar djalitqë pa dyshim se do jetë një kujtim shumë i bukur që Roi do ta ketë për gjithë jetën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm