Festat e fundvitit po afrohen – ja disa ide për manikyrin e thonjve

By

A mund të besoni se vetëm dy muaj na ndajnë nga viti 2020!?

Kjo është disi e frikëshme. Para se ta kuptoni, do të jeni duke menduar cfarë të vishni për festa, si t’i stiloni flokët dhe ku ta festoni vitin e ri.

Diçka që është po aq e rëndësishme për pamjen tuaj janë edhe thonjtë tuaj.

Këtu ju sjellim modelet më të mira të thonjve të festive të fundvitit me dizajne mahnitëse që do të frymëzojne vizitën tuaj të ardhshme te estetistja.

View this post on Instagram

Simple glitter ✨

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

 

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm