arbenita

Fero zbulon emrin e vajzës

By

Sot, Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë.

Lajmin për ardhjen në jetë të vajzës e dha Arbenita me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, edhe Fero ndau një postim për të shënuar rastin ku na zbuloi edhe emrin e vogëlushes. E porsalindura quhet Nina. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Artikuj të ngjashëm