FERO – Mysafiri i radhës në NIN (FOTO)

By

Të dielën në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, I ftuar është FERO.

Reperi i cili ka qëndruar i heshtur për një kohë të gjatë duke u larguar edhe nga rrjetet sociale, ka shumë gjëra për t’i zbuluar në intervistën e cila transmetohet këtë të dielë.

Gjithçka rreth karrierës dhe jetës së tij i kuptoni të dielën duke filluar nga ora 20:45./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Alaudin Hamiti (@alaudinhamiti)

Artikuj të ngjashëm