Fero kthehet në Kosovë për… (VIDEO)

By

Kanë kaluar tashmë disa muaj që Fero po jeton në Berlin të Gjermanisë.

Ajo u zhvendos në shtetin gjerman pas ndarjes nga On Records – kompania nga e cila menaxhohej më parë.

Por, reperi erdhi sërish në vendlindje dhe kjo ka të bëjë me një projekt të ri muzikor.

Ai ka xhiruar një klip i cili pritet të dalë së shpejti.

Detajet ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm