Fëmijët në foto, sot çifti më i pëlqyer në shqiptari

By

Këta dy fëmijë, sot janë çifti – dhe pëlqehen shumë nga publiku.

Bëhet fjalë për Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn.

Fotografitë i publikoi aktori, duke treguar se si janë dukur kur ishin fëmijë dhe para se të takoheshin me njëri-tjetrin.

Si mendoni, a kanë ndryshuar Besi dhe Xhensila apo edhe sot duken pak a shumë njësoj?

Sidoqoftë, të dy kanë shumë fansa sot dhe kanë krijuar karrierë në industrinë e muzikës dhe të filmit./Prive.al

View this post on Instagram

E pash i here… @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

 

Artikuj të ngjashëm