Fëmijët e Victoria Beckham kanë një kërkesë të veçantë për të

By

Victoria Beckham ka zbuluar se fëmijët e saj duan që ajo të rishikojë veshjet e saj të viteve 1990 – por ajo mendon se do të përfundonte ‘e mbyllur nga policia e modës’.

Dizajnerja, 47-vjeçare, e cila ka fëmijët Brooklyn, Romeo, Cruz dhe 10-vjeçaren Harper me burrin e saj David Beckham, zbuloi se të rinjtë e saj vazhdojnë të nxjerrin foto të vjetra nga ditët e saj në Spice Girls.

Ajo tha për ‘The Wall Street Journal’, “Fëmijët e mi nxjerrin të gjitha fotot e mia të vjetra! Është një foto e paparacëve ku unë shkoj në Marks & Spencer dhe jam në telefon, veshur me tuta, një lloj trajneri dhe kam një xhaketë të madhe argjendi.

“Cruz ma dërgoi atë imazh disa javë më parë dhe më tha: “Mami dukesh kaq e lezetshme; pse nuk vishesh më kështu?” Dhe unë jam duke menduar, nëse do të vishesha ashtu tani do të isha mbyllur nga policia e modës”.

“Jemi në një foto unë dhe Davidi duke ecur me qentë tanë Rottweiler, të cilët, meqë ra fjala, quheshin Puffy dhe Snoop, kur ne jetonim në Mançester. Dhe fëmijët e mi thonë: “Mami, dukesh shumë bukur!”

Ish-ylli i popit tha se evolucioni i saj i stilit ka qenë “një udhëtim” dhe se ajo ka mësuar t’i mbajë gjërat “të thjeshta” kur bëhet fjalë për pamjen e saj personale, ndërsa diskutoi karrierën e saj të modës në një intervistë me “Grazia”.

“Unë kurrë nuk shikoj prapa dhe nuk shqetësohem për asgjë. Ka qenë një udhëtim dhe gjithçka më ka bërë këtu ku jam tani. E dini, mendoj se ka të bëjë me mbajtjen e thjeshtë, të qenurit i vërtetë me atë që jam dhe të jem rehat”.

Artikuj të ngjashëm