Fëmijët e kujtojnë Rasim Thaçin – Cimën të dielën në NIN

By

Adelina, Burimi dhe Artan Thaçi, të dielën në NIN do ta kujtojnë babanë e tyre të ndjerë, aktorin e madh shqiptar, Rasim Thaçi – Cima.

Ata do të ndajnë me publikun rrëfimin për dhimbjen që e përjetuan kur e humbën personin më të shtrenjtë.

Mos harroni, të dielën në orën 20:45 në Klan Kosova.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alaudin Hamiti (@alaudinhamiti)

Artikuj të ngjashëm