Fejohet Samir Ujkani

By

Kapiteni i përfaqësuseses së Kosovës, Samir Ujkani nuk është më single. Para disa dite ai është fejuar në një ceremoni private.

Futbollisti i Kosovës nuk ka publikuar asgjë në llogaritë e tij në rrjetet sociale por ka qenë Blero ai që e ka uruar Samirin.

“Vëllai im është fejuar. Të uroj gjithë të mirat. Je një njeri dhe shok i mrekullueshëm” – është shkrimi që Blero i ka bashkangjitur fotografisë së çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm