Fejohet në fshehtësi Lindoni: Kush është vajza?!

By

Këngëtari Lindon Berisha befasoi shumëkë kur mori urime në rrjete sociale për fejesën.

Ky zhvillim nuk u mor seriozisht nga fansa që besuan se kjo është shaka meqenëse nuk kemi dëgjuar ndonjëherë të përflitet për statusin privat këngëtari i njohur.

Por, dilema më nuk ka pasi Prive ka konfirmuar zhvillimin nga burime të sigurta pranë çiftit.

E se kush është vajza dhe pse është mbajtur gjithçka e fshehtë mund ta kuptoni përmes videos së mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm